Menu

Server Rust

Në monitorim do të gjeni gjithmonë më të lartë server Rust . Këtu janë plot projekte të njohura për çdo shije. Dhe në mënyrë që të mund të zgjidhni lehtësisht më të mirën server Rust Për lojën më të përlotur, në monitorim ka shumë filtra me të cilët menjëherë do të gjeni një server të përshtatshëm.


Rust
Vendi
Hartë
/2838810570/incestisland005_1k_newserver_010_100000511201306_02_00207052121.05wipe2281337void4250.Arctic.ver.007bAlias.WildWest.v.0.1.6amigos2023fAngryRUST_v1.3apocalypse_v1.1arenaarmrust3BANDIT_ISLAND_V1_8BarrenBarren.Farm.Castom.Letaiki.0.6Barren012barren_nefty3bebrarustborisBorZoneBroRust Custom MapBroRust Procedural MapCHANGED HOST-discord.gg/funservcherryrust_nocustomCity 17 Hapis Islandcombatx256CookieRust04Cristal11ctgames_v1.7.35CursedProceduralCCustom MapCustom map and strong bots PVPCustomFarmCleopatrav2Custom_anarchy_21Custom_Map_Holy_islandCustom_V217darkcustomDeeRustustomde_dust2de_miragediamondrust_101.6DISNEY_MAPDragon Valley 2.5DragonRustDWorld TMD v1ELITE RUST ROMANIAExilesRust_customExtinctionFamemapwipe2FantasyValleyFantasy_Valley_VModFastCup_2000_3_1fatalrusttFCHexagonia1609FCNewWorldSeed1_P_upd10_LFCNewWorldSeed9_Ps_LQ_updFCObscureCanyonUPD14FC_Vortex_LiteFireCrowNewWorldSeed1FPS++ MAPFRVSFR_Version_Alpha_0_7G-Horizon Island Test Prifab 4gachiservermapGAMES .3750.216GFY23012023govnomapaHapisIslandHapisland_v10HapisReWork2.17happyHawk_Ridge_Island_nervHawk_Ridge_Island_rev0118hdrphordeex18_LHuntRust_fou1jb_eckz_sgaming_jail_v3KILL OR DIEKILLERsTM_Custom_16.09LandOfDeadV2LargeMapBySidikLast_Train_Edit_HDRP_ver24LaunchrustLays_CustomLian_Yu_FinalailroadLovaCastomv6Mafia One Grid X Mini Onegrid 2MapFireRustbully2MiniMap-5-v11Namalsk_PVP_v123a34New_Rome_v10O1R1E2GLHver8OA_3OBNiNSKbarrenpandora2pandora_v5_031221Procedural MapProcedural РЕЙДБАЗЫProcedural++ Map | stevious.ioProcedural.4250.734672Procedural.Castom.Farm.0.2.7ProceduralCustomRF332proceduralmap.3000.612422400.22proceduralmap.3500.23645.216proceduralmap.3500.77657.191proceduralmap.4000.59.191proceduralmap_3000_5493v1proceduralmap_3500_1161v3proceduralmap_3500_911v1proceduralmap_3500_975_v1proceduralmap_3700_008Procedural_2500mProjectX05_Blackpsfp5PVERustZ_09_180221PVERustZ_beauty180221RsOmegaRust-CUSTOMBARRENRustafied Custom MaprustCustomMap_8290e21234Rusticated Generated MapsRustPlantA-09.11.2020rustpornusp112RustRome_Legacy_remastered_v128RustTrap - Castle & Fort v.1.7RustVibe GenerationRusty_Knight_1402ScorchedEarthskafanSOLO-DUO-TRIO-QUADsoloonyx2021Star-Rust2022SUMMERRUST__12.11SunshinetopfarmTheOxide5.6.4The_Earth_Apocalypse_RemasteredTop IslandTrinum.2301.V2V5038valkiria17.042VonaZaVlastVortex_v3.1WarZMap040421WarZMap04_11WarZMap210421War_for_power_NewWasteland_HDRP_version12Fall2WELOVERUST_TROPICAL_CUSTOM_JULEWipeGoldMapworkshop/2991756587/awp_lego_2_minecraftV2_dpWRWORLD(DEEPRUSTcustomseries)XAOOOOOOOOOCCCYoung_Club_CustomZombieNation_v10.9.11
Emër
Adresa
Hartë
Lojtarë
Votim
Vlerësim
[EU/GE] Rust Master - x2/Nolimit/Wipe 12.07.2024 1 MbijetesëLiçensëPvpRezultatDonatEkonomiLuan rol
178.63.5.11:26330
Procedural Map 9/200 442
Rice Hills UA [x2|Max 4|Noob Friendly|QoL modes] MbijetesëLiçensëTpFillimi i KompletitMaksi 3Pa donatNgjarje
168.100.161.15:28015
Procedural Map 1/100 438
Intoxicated ZA Vanilla 3 - 04 Jul - Just wiped
129.232.149.98:27141
Procedural Map 129/200 385
A Rust Server
116.202.247.205:20530
Procedural Map 1/50 369
Rustoria.co - US Main
vanilla.rustoria.us:28015
Procedural Map 63/188 354
Intoxicated ZA Vanilla 1 - 04 Jul - Full wipe
129.232.149.98:27101
Procedural Map 41/120 354
Intoxicated ZA Vanilla 1 - 04 Jul - Full wipe
129.232.149.98:27101
Procedural Map 40/120 353
**PvE LosFideosConTuco**
losfideoscontuco.ddns.net:29999
Custom Map 15/100 340
[UA/EU] FREEDOM.UA.RUST | X2 | MAX5 | WIPE 11.07
162.55.97.229:20700
Custom Map 8/100 335
[EU/GE] Rust Master - x2/Nolimit/Wipe 12.07.2024 1
178.63.5.11:27144
Procedural Map 9/200 330
[US] Rustoria.co - 5x No BPs [Loot+/Shop/Kits] JUS
208.103.169.115:28015
Procedural Map 17/250 327
Rusticated.com - US Main
206.71.159.131:28015
Rusticated Gene 141/119 320
[EU] GODS Cartel | Classic Vanilla | solo/duo/trio
gods-cartel.org:28015
Procedural Map 0/64 227
[EU] NatoRust - 3x MAX 3|SkinGifts|Kits|Tp
104.234.252.167:28015
Procedural Map 0/150 217
LOA CLASSIC | WIPED: 12.07 MbijetesëLiçensëKlasikPvpPlaçkëPa donatKlanPa regjistrimVanilje
185.189.255.163:35210
Procedural Map 3/150 145
RustBurg.ru #1〔X5/X10|NO LIMIT|LOOT+|KITS〕13.07
185.189.255.54:10000
Procedural Map 202/250 145
RustBurg.ru #2〔X5/X10|MAX3|LOOT+|KITS|TP〕13.07
185.189.255.54:20000
Procedural Map 131/250 145
[RU]RUSSIAN BEAR/PVE/RAIDBASES/EVENTS/KIT/SKIN/QUE
185.189.255.193:28015
Procedural Map 14/100 145
TMKBUD x1000000000|HARDPVP|KITS|BATTLEFIELD|CLANS|
195.18.27.231:35000
Custom Map 25/250 145
#4 BroRust X5/X10|MAX 2|GLOBAL WIPE 13.07|TP|KIT|L
s4.brorust.ru:40000
BroRust Custom 109/110 145
#1 BroRust X5/X10|MAX 3|GLOBAL WIPE 13.07|TP|KIT|L
s1.brorust.ru:10000
BroRust Custom 224/190 145
#3 BroRust X50/X100|G WIPE 13.07|MAX5|NoBP|Loot+|C
s3.brorust.ru:30000
BroRust Procedu 72/14 145
GRAND RUST #8 [MAX 5 | X2 | XP | CASE | PROCEDURAL
8.grand-rust.ru:10000
Custom Map 7/100 145
GRAND RUST #5 [MAX 3 | X2 | XP | CASE | PROCEDURAL
5.grand-rust.ru:10000
Custom Map 121/120 145
GRAND RUST #4 [MAX 2 | X2 | XP | CASE | PROCEDURAL
4.grand-rust.ru:10000
Custom Map 31/100 145
GRAND RUST #6 [MAX 3 | X2 | XP | CASE | PROCEDURAL
6.grand-rust.ru:10000
Custom Map 12/100 145
GRAND RUST #3 [MAX 2 | X2 | XP | CASE | OBSERVER]
3.grand-rust.ru:10000
Custom Map 7/100 145
GRAND RUST #1 [SOLO | X2 | XP | CASE | PROCEDURAL]
1.grand-rust.ru:10000
Custom Map 49/100 145
GRAND RUST #2 [MAX 2 | X2 | XP | CASE | PROCEDURAL
2.grand-rust.ru:10000
Custom Map 116/130 145
EBIRUST X1000000|LOADOUT|BATTLEFIELD|HARDPVP|CLANS
195.18.27.231:35888
Custom Map 11/100 145
SIBARENA TP|KITS|LOOT|SCRAP| x10 MAX3 wipe 12.07
109.248.222.81:28015
Procedural Map 9/100 145
[UA]ПЛЮМБУС PVP PveTpFillimi i KompletitLargojRezultatPa PVPEkonomiNgjarjeApokalipsi Zombie
194.61.53.159:28035
Procedural Map
Offline
138
Vetrianka Do Not Connect! MbijetesëPa një dupLiçensëPvpPa donatEkonomiPa regjistrimNgjarjeVanilje
145.1.207.182:28015
Procedural Map
Offline
138
Краснодар(12.07Gwipe) LiçensëKlasikRezultatHardcore
212.22.93.189:28035
Procedural Map
Offline
138
BDSM Classic #3 Barren MAX4 MbijetesëKlasikPiratMaksi 4
37.230.162.214:20710
Barren
Offline
138
Golden Rust X22 / EU/RU /wipe 01.04 MbijetesëPa një dupPvpX10PiratTpFillimi i Kompletitx20RezultatAnti-spamRastePa lëshuesKlanEkonomiNgjarjeKërkimDuel
37.230.137.12:22041
Barren
Offline
138
[UA]ПЛЮМБУС PVE|RBase|NPC|Івенти|Навички| PvePa një dupTpFillimi i KompletitRezultatQyteteEkonomiNgjarjeKërkimApokalipsi Zombie
194.61.53.60:28035
Procedural Map
Offline
137
#1 Raze Rust - 2x | 1/4 UpKeep | Noob Friendly | B PvpX2Pa një dupFillimi i KompletitPlaçkë
62.122.214.38:28015
Procedural Map
Offline
137
CANDYRUST #MOOD [ MAX 2 | X2 | LOOT+ | +ELECTRIC ] MbijetesëLiçensëPvpX2PiratTpFillimi i KompletitMaksi 2RezultatEkonomiPa regjistrimDuel
176.36.9.15:20001
Custom Map
Offline
137
KETRAWARS CLASSIC X1 MAX5 [ VANILLA ] WIPE 10.02 MbijetesëI ngathëtPa një dupLiçensëKlasikPvpPveX2X3X5X10X50X100Pa një dupPiratTpSoloFillimi i KompletitPlaçkëMaks 1Maksi 2Maksi 3Maksi 4Maksi 5LargojCopëzax20RezultatKafshë shtëpiakeAnti-spamPunimI magjishëmRasteQyteteVampirizëmDrekëPa lëshuesPa PVPDonatPa donatPa privatKlanBurgFluturojDasmaEkonomiPaneli i administratorit falasPa regjistrimNgjarjeLuan rolFrigoriferAnarkiVaniljeMashtrimNarutoPa antitheKërkimHardcoreDuelApokalipsi ZombiePakoArena e mobitPrivat
116.202.247.205:20520
Procedural Map
Offline
137
Росийский #1 ∣ Для новичка 1.5X| wipe of F MbijetesëLiçensëKlasikFillimi i KompletitPa lëshuesDonatVanilje
46.174.52.137:20530
Procedural Map
Offline
137

Monitorimi i serverit Rust

Vlerësimi është krijuar për kërkim të lehtë dhe të shpejtë për projektet më të mira për secilin lojtar individualisht. Ekzistojnë shumë filtra për zgjedhjen e serverëve dhe gjithashtu renditja nga parametra të ndryshëm. Gjithashtu, serverët Rust janë renditur gjithmonë me vlerësim, kështu që projektet më të mira janë gjithmonë në të parën.
Rust është bërë prej kohësh një nga lojërat popullore. Projekti po zhvillohet vazhdimisht, grafika po përmirësohet, mekanika e lojës po përfundon vazhdimisht dhe shtohen elementë të rinj të lojës. Kjo lojë nuk do t'ju lejojë të mërziteni.
Një lojtar në Rust menjëherë shfaqet në një ishull të madh, mbi të cilin do të duhet të luftojë për jetën e tij. Për të mbijetuar, ju duhet të mblidhni burime: dru, gur, xeheror dhe të tjerët, për të ndërtuar një strehë në të cilën të gjitha plaçkat e nxjerra dhe sigurisht që armët do të ruhen për mbrojtje. Po, nuk do të jetë e ëmbël këtu, lojtarët e tjerë do të përpiqen vazhdimisht t'ju vrasin dhe të marrin të gjitha të mirat tuaja. Dhe gjithashtu prisni për sulmuesit që do të përpiqen të hedhin në erë muret e shtëpisë tuaj dhe të marrin Lutus tuaj të çmuar.
SQ
×
Ju gjetët një gabim
Ofroni opsionin tuaj të duhur
Tregoni me kërkesën tuaj e-mail
Derdh
Anulim