Menu

Hosting Server Minecraft

Informacioni në lidhje me serverin nuk azhurnohet më. Sepse ai ishte shkëputur për një kohë të gjatë.
MinecraftMinecraft
Minecraft
Host/IP:Port
95.216.62.186:25738
Hartë
BotFilter_by_vk.com/Leymooo_s
Version
1.15
Status
Offline
Loja
KrijuesI ngathëtPvpDonatFluturojEkonomiPaneli i administratorit falasPa regjistrimPa antitheHardcoreDuel
Mini-lojëra
Lojërat e urisëLuftëra në shtratFshih dhe kërkojTnt rasVars SkaiNdërtoj betejëPakoBllokim qielliArena e mobitTërmetVdekjeprurëseÇojMisteri i VrasjesLuftëra me vezëCS ShkoniBeteja e milingonaveMario PatiBeteja e kështjellaveBlloqe blloqe
Vlerësim
65
Votim
Pozicion
5383/16992
Vendi
Finlandë
I azhurnuar
12:29:02 2021.12.12
I shtuar
11:05:27 2021.01.12
USD
EUR
Total: 0.25 USD
Për të qenë i pari që duhet të porosisni 40 VIP
Blej
SQ
×
Ju gjetët një gabim
Ofroni opsionin tuaj të duhur
Tregoni me kërkesën tuaj e-mail
Derdh
Anulim