Menu

Server Minecraft 8107 ba7| e1.14 7| ac

Informacioni në lidhje me serverin nuk azhurnohet më. Sepse ai ishte shkëputur për një kohë të gjatë.
MinecraftMinecraft
Minecraft
Host/IP:Port
213.5.229.10:19133
Hartë
world
Version
1.14.60
Status
Offline
Loja
I ngathët1000 LVVPvpBurgDasmaEkonomiPaneli i administratorit falasNgjarjePrivat
Mini-lojëra
Lojërat e urisëLuftëra në shtratFshih dhe kërkojTnt rasVars SkaiNdërtoj betejëPakoBllokim qielliArena e mobitTërmetVdekjeprurëseÇojMisteri i VrasjesLuftëra me vezëBlloqe blloqe
Prizë
AutomatikKafshë shtëpiakeAnti-spamPunimRaste
Vlerësim
80
Votim
Pozicion
4540/16919
Vendi
Rusi
I azhurnuar
04:07:02 2022.03.22
USD
EUR
Total: 0.25 USD
Për të qenë i pari që duhet të porosisni 40 VIP
Blej
SQ
×
Ju gjetët një gabim
Ofroni opsionin tuaj të duhur
Tregoni me kërkesën tuaj e-mail
Derdh
Anulim