Menu

f7| b Server Minecraft

Informacioni në lidhje me serverin nuk azhurnohet më. Sepse ai ishte shkëputur për një kohë të gjatë.
MinecraftMinecraft
Minecraft
Host/IP:Port
sunwix.ru:19134
Hartë
types
Version
1.18
Status
Offline
Loja
MbijetesëI ngathëtPa lëshuesDonatKlanBurgDasmaPrivat
Mini-lojëra
Lojërat e urisëLuftëra në shtratFshih dhe kërkojTnt rasVars SkaiNdërtoj betejëPakoBllokim qielliArena e mobitTërmetVdekjeprurëseÇojMisteri i VrasjesLuftëra me vezëCS ShkoniBeteja e milingonaveMario PatiBeteja e kështjellaveBlloqe blloqe
Vlerësim
80
Votim
Pozicion
4578/16993
Vendi
Rusi
I azhurnuar
04:55:02 2022.05.18
USD
EUR
Total: 0.25 USD
Për të qenë i pari që duhet të porosisni 40 VIP
Blej
SQ
×
Ju gjetët një gabim
Ofroni opsionin tuaj të duhur
Tregoni me kërkesën tuaj e-mail
Derdh
Anulim