Menu
Të gjitha lojërat

Server Minecraft 7900 elUltrafMine lek!!r cLobby lek!!r fv1.1.x - 1.19.x r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r

MinecraftMinecraft
Minecraft
Host/IP:Port
ultrape.ru:19132
Hartë
world
Version
1.1
Status
Offline
Loja
MbijetesëPvpPa një dupPiratFillimi i KompletitDonatKlanBurgDasmaEkonomiPaneli i administratorit falasFrigoriferDuelPrivat
Mini-lojëra
Luftëra në shtratFshih dhe kërkojVars SkaiPako
Prizë
AutomatikRezultatPunimRaste
Vlerësim
0
Votim
Pozicion
11947/12681
Vendi
Rusi
I azhurnuar
06:14:01 2022.12.01
I shtuar
09:08:44 2020.12.01
Blej VIP
VIP top: 0
Azhurnim
Caktoj
UAH
USD
EUR
Total: 1.9 UAH
Për të qenë i pari që duhet të porosisni 12 VIP
Blej
×
Ju gjetët një gabim
Ofroni opsionin tuaj të duhur
Tregoni me kërkesën tuaj e-mail
Derdh
Anulim
Stop war in Ukraine