Menu

Server Minecraft

A doni të luani serverë të mirë Minecraft? Pastaj ju arritët në atë monitorim. Këtu serverët më të mirë Minecraft po ju presin, hyni dhe sigurohuni vetë! Në renditjen mund të gjeni lehtësisht një server të përshtatshëm. Në fund të fundit, vetëm projektet e lezetshme bien në monitorimin e lartë. Sistemi vlerëson vazhdimisht në shumë aspekte të gjitha faqet dhe ngrit në krye vetëm ato që janë më të dobishme për lojtarët. Dhe me ndihmën e një sistemi të thjeshtë të filtrimit dhe klasifikimit, do të gjeni shpejt një server interesant për lojën.
Minecraft
Vendi
Hartë
#L52021_04_24_21_45_51_726 1_13_to_1_122b2tkopia58965k map1@tormcpeA Xyu TebeAdamasAirplaneEP 1.18.1AirportAmazinusanarhyAntraliaarcadeAtom-CraftAureole by Lentebriesjeauthbing bongBiome BundleBotFilter_by_vk.com/Leymooo_sBukyaLandBungeeCaptcha_by_vk.com/Leymooo_sBungeeCord 1.8.x-1.19.xBungeeCord_BotFilterBungeeCord_ProxycCoreChinalCraftixCTpaWHoCupidoncwDayzDragWorldearthEmpireCraftepservErrorFenixFlameCord_ProxyFlatFlexFlyCorefoksGamer-LoungeGeysergllobbyGOmcpegovnogrifvishaGTNewWorldGuardHardGriefHellHOrangehttps://vk.com/ddosni4ekHubhypegoHypixel Duels Lobby DownloadinmineIsekaiIslandWorldkakekKoGerKrainaMcLargebiomesLevCraftLilyPadlobbyLobbySkyLunormagicrpgmapmapassomcfunny.suminecraft the way homeMm.zipmultibiomemweavenativeNemisysNetherGames NetworknewNewMineLifenewworldNexLonNovaBungee [1.8.x - 1.14.x]NSANUESTRO Mundito UwUNullCordXNullCordX_ProxyOceanTit3ourserversPaper 1.16.5Pelmen_ServerPFplay.brlns.netplay.spicemc.ruPlayPEPlayPELobbyPornCorePotoWorldProxyPVPArenyq2eQuestBungeeRainbowMountainsrealRealmCraftrelaxRPRUSRussiaSBlobbySciFi_Lobby_by_DiddiHDServerShireSkaiPlockskyskyblockslivSMSnow Village (It Takes Two)Soashiland 2sp4spawnSpawnLoz1SpawnsSSBungeeCord_ProxySSCord_ProxyStartSunMapSURO Map ungespieltSurvivalSurvival#2tcracyTechnologyTempelTerraFirmaTerraPreGeneratedTeslathe real real serverThe-Ultimate-Dropper-Map (1)Third Iterationtisbitypesun nou inceputundefinedunknownussrVanillavanipuVineMinevk.com/crowdwixVoidMapv_lesyWaitingLobbyCastleWaterdog_ProxyWaterfall_ProxyWhiteValleyWhiteWorldWinter_spawnworldworld)world000World1world2WorldCreativworldhostsworldqqWorldSavedworld_arenaworld_mainworld_the_spawnWorleinfachXENONxyiyaebalsyaYplayYuraZ1DSpawnZannCraftzimlya§a§lEG§r§e LobbyГриферЗА КВЕРИБОТА В РОТ ЕБУЛюбовьне скажу :ЗНеважнопустой мир 008Южныйヾ(⌐■_■)ノ♪
Emër
Adresa
Hartë
Lojtarë
Votim
Vlerësim
VineMine 1.18Mbijetesë
pe.VineMine.net:19132
world) 289/1337 304
dlLatealCraft bSurvival e0.14.X a#1 fr0/75 1.18MbijetesëI ngathëtPiratFillimi i KompletitPa lëshuesEkonomiFrigoriferMashtrim
a.latecraft.ru:19150
hub 24/250 297
Minecraft: PE Server 0.15.10MbijetesëArmëVeturëLuftëra në shtratFshih dhe kërkojTnt rasMbathjePvpPiratRPGRezultatKafshë shtëpiakeI magjishëmPa PVPKlanHerobrinPaneli i administratorit falasVaniljeApokalipsi ZombieBllok me fatArkëGalakticraftNdërtoj betejëPakoBllokim qielliArena e mobitLuftëra me vezëBeteja e milingonaveMario PatiBeteja e kështjellave
Survival-Fantasy.hopto.org:19139
world 4/40 297
cecececeKenig Craft cececece ---=== | Surv 1.1MbijetesëLuftëra në shtratPvpPveAutomatikRezultatPunimI magjishëmRasteDonatKlanEkonomiVaniljeHardcoreDuelPakoArena e mobitÇojPrivat
mc.kenig-craft.ru:25565
spawn 23/250 296
EmelGame Survival 1.7.10MbijetesëPa një dupDrekëPa donatHitechdru muzgPylltariGarëHekurimPrivat
mc.emelgame.com:25565
world 0/20 288
Lord of Darkness 1.1MbijetesëPa një dupPvpPvePa një dupPiratRezultatI magjishëmRastePa lëshuesDonatKlanEkonomiFrigoriferAnarkiPrivat
65.21.70.50:25684
world_main 0/50 287
ArchiQuest creative // survival 1.18MbijetesëKrijuesLuan rolVanilje
archi.quest:25565
Waterfall_Proxy 0/500 287
Welcome to Fozzy public server! Get your own priva 1.1Mbijetesë
23.109.60.29:25565
world 0/40 287
Welcome to Fozzy public server! Get your own priva 1.1Mbijetesë
172.240.217.52:25565
world 0/40 287
lae 7> dAnarx f 1.1PvpFluturoj
go.mc-zone.ru:19142
world 95/240 280
OPSUCHT 1.1
24sucht.net:19132
Geyser 191/192 279
-]-- FunnyMC --[- NoDupe,Clans,Spleef,Casino 1.8I ngathët1000 LVVArmëVeturëLuftëra në shtratVars SkaiHipikselpetsUralpassPortMbathjeKlasikPvpPiratRPGAutomatikPunimRasteI rremë i libraveQyteteVampirizëmPa lëshuesKlanHerobrinBurgFluturojDasmaEkonomiPaneli i administratorit falasNgjarjeLuan rolAnarkiMashtrimNarutoPa antitheHardcoreDuelNdërtoj betejëPakoBllokim qielliArena e mobitMisteri i Vrasjes
FunnyMC.ru:25565
BotFilter_by_vk 245/1000 265
Minecraft PE Server 1.7KrijuesI ngathëtAutomatikRezultatPunimRasteKlanBurgDasmaEkonomiPaneli i administratorit falas
hypego.ru:19135
World 28/150 259
e4Mine.ru c#2 7| avk.com/4mineru MbijetesëHipikselpetsUralpassPortPvpPa një dupPiratAutomatikRezultatKafshë shtëpiakeAnti-spamI magjishëmI rremë i libraveQyteteDasmaEkonomi
4mine.ru:19134
spawn 17/100 257
l7[ka...rl7]c HypefGO b1e 1.7AutomatikAnti-spamPunimRasteKlanBurgFluturojDasmaEkonomiPaneli i administratorit falas
hypego.ru:19139
hypego 158/1000 256
BloodMine SkyWars #1 1.12Tnt rasVars SkaiPakoArena e mobitBlloqe blloqe
sw.bmpe.pw:19130
hub 28/200 254
c49PDA Network c1.12-1.19.50 1.12PvePa një dupRPGFillimi i KompletitRezultatPunimRastePa lëshuesDonatKlanEkonomiPrivat
4pdanetwork.ru:19132
spawn 14/100 254
Minecraft PE Server 1.7KrijuesI ngathëtFillimi i KompletitAutomatikRezultatPunimRasteBurgDasmaEkonomiPaneli i administratorit falas
hypego.ru:19136
World 19/150 253
BloodMine #2 1.18MbijetesëI ngathët1000 LVVPvpPunimI magjishëmRasteVampirizëmDonatKlanEkonomiBlloqe blloqePrivat
bmpe.pw:19133
world 15/150 250
:: ArtMine :: 1.1-1.19 1.18Luftëra në shtratKlasikPvpPa një dupPiratFillimi i KompletitAutomatikNdihma për FPAnti-spamPunimDonatKlanFluturojDasmaEkonomiNgjarjeVaniljeKërkimPakoArena e mobitÇojPrivat
artminepe.ru:19132
Waterdog_Proxy 37/500 247
e4Mine.ru 7| avk.com/4mineru MbijetesëHipikselpetsUralpassPortMbathjeRPGFillimi i KompletitAutomatikRezultatNdihma për FPKafshë shtëpiakeAnti-spamPunimI magjishëmI rremë i libraveQyteteVampirizëmDasmaAnarkiKërkim
4mine.ru:19132
hub 56/1000 246
bSkillcMine 1.1KrijuesFrigorifer
skill-mine.ru:19132
2021_04_24_21_4 5/100 245
LiteMine [1.1.x] 1.7I ngathëtVars SkaiKlasikFillimi i KompletitAutomatikPunimPa lëshuesDonatKlanDasmaPaneli i administratorit falasFrigorifer
ScapeMC.ru:19132
sliv 12/250 245
Technocracy Release! 1.7.10MbijetesëPa një dupRPGFillimi i KompletitPa lëshuesDonatKlanPrivat
mc.dreamfinity.org:26000
tcracy 1/60 242
CristalixBE 1.18Lojërat e urisëLuftëra në shtratTnt rasVars SkaiPvpDonatNdërtoj betejëPako
Cristalix.PE:19132
Waterdog_Proxy 18/1500 241
A Velocity Server 1.7.2MbijetesëArmëLojërat e urisëLuftëra në shtratTnt rasVars SkaiHipikselpetsUralpassPortMbathjePvpPa një dupPiratFillimi i KompletitAutomatikRezultatNdihma për FPKafshë shtëpiakeAnti-spamPunimI magjishëmRasteI rremë i libraveQyteteVampirizëmPa lëshuesDonatKlanBurgFluturojDasmaEkonomiNgjarjeFrigoriferAnarkiDuelNdërtoj betejëPakoBllokim qielliArena e mobitVdekjeprurëseÇojMisteri i VrasjesBeteja e kështjellaveBlloqe blloqePrivat
horange.ru:25565
HOrange 4/500 241
BloodMine #8 1.2.10MbijetesëFillimi i KompletitPunimI magjishëmRasteVampirizëmKlanBlloqe blloqe
bmpe.pw:19139
world 1/150 241
Rekryt Ru 1.19.x-1.9 MultiVarious 1.8Luftëra në shtratTnt rasVars SkaiPvpPa një dupFillimi i KompletitPunimPa lëshuesHerobrinAnarkiArena e mobitÇojPrivat
rekryt.ru:25565
BotFilter_by_vk 2/500 240
Minecraft PE Server 1.7
hypego.ru:19133
World 82/150 235
lae 7> 6Survival f 1.1
mc-zone.ru:19133
world 132/240 235
-]-- FunnyCraft --[- : !09B: FunnyCraft.su 445@6 1.18MbijetesëArmëVeturëLojërat e urisëLuftëra në shtratFshih dhe kërkojTnt rasVars SkaiHipikselpetsUralpassPortMbathjePvpPa një dupPiratRPGFillimi i KompletitRezultatNdihma për FPKafshë shtëpiakeAnti-spamI magjishëmRasteI rremë i libraveVampirizëmDonatKlanHerobrinFluturojEkonomiPaneli i administratorit falasNgjarjeNdërtoj betejëPakoBllokim qielliTërmetVdekjeprurëseMisteri i VrasjesLuftëra me vezëBlloqe blloqePrivat
mc.FunnyCraft.su:25565
BotFilter_by_vk 0/1000 230
Mageweave Release! 1.7.10MbijetesëRPGPa lëshuesDonatKlanPrivat
mc.dreamfinity.org:25555
mweave 0/60 230
Haitana 1.8.3PvpDonatKlanEkonomi
95.217.53.176:25708
world 0/30 230
GrassBlock 1.1MbijetesëFluturoj
95.216.92.70:25781
Geyser 0/100 230
lae 7> 6Survival f 1.1
mc-zone.ru:19134
world 107/240 225
lae 7> 6Survival f 1.1
mc-zone.ru:19135
world 101/240 222
lae 7> 6Survival f 1.1
mc-zone.ru:19136
world 100/240 222
lae 7> 6Survival f 1.1
mc-zone.ru:19137
world 101/240 222
wipe 14.12.2022 1.5.2
88.99.104.215:25566
world 32/100 212
teslacraft.org 1.12.2
test.TeslaCraft.ru:25565
Tesla 1799/7000 206
:: GamePE :: 1.1-1.18 1.18
gamepe.ru:19132
Waterdog_Proxy 327/1500 202

Monitorimi i serverit Minecraft

Monitorimi i dixrix.net është ri -caktuar për kërkimin e lehtë dhe të shpejtë për serverët më të njohur Minecraft. Sistemi ka të gjitha mjetet e nevojshme në mënyrë që të mund të zgjidhni serverët më të përshtatshëm për veten tuaj. Të gjithë Minecraft serverët mund të filtrohen sipas versionit, mods, shtojcave, mini lojëra dhe vendeve. Një nga instrumentet e përshtatshëm është një filtër në numrin e lojtarëve në server ku mund të tregoni se cili në internet jeni i kënaqur. Për lehtësi, në tabelë mund të renditni serverin sipas: vlerësimit, numrit të lojtarëve në veri, hartë, si dhe adresën (emrin: host) dhe emrin. Shtë gjithashtu një funksion i zgjedhjes së serverit ku mund të specifikoni parametrat e nevojshëm të serverit ideal për ju Minecraft.
Në monitorim, ju menjëherë mund të shihni versionin e serverëve Minecraft, dhe të gjitha modet dhe mënyrat e lojës. Për të thjeshtuar Tutu, ekziston menjëherë mundësia për të kopjuar adresën e serverit që keni zgjedhur.
Monitorimi i serverëve Minecraft përmban shumë site me modifikime interesante. Serveri Minecraft me modifikime: Dayz, Stalker, Artizanal Industrial, Star Wars, BuildCraft ishte më i popullarizuari.

Kur zgjidhni një server për lojën në Minecraft, duhet të merrni parasysh që secila prej tyre është e ndryshme në mënyra të ndryshme dhe, përveç modifikimeve, privati ​​mund të fiket, gjë që mund t'i lejojë sulmuesit të shkatërrojnë ndërtesat tuaja. Nëse jeni një lojtar rishtar, është më mirë të luani në asambletë klasike të serverëve Minecraft me një mënyrë PVP dhe një privat.

Serverët më të mirë Minecraft

Monitorimi i Dixrix përmban vetëm serverët më të mirë në krye Minecraft. Sistemi i vlerësimit ju lejon të vlerësoni se sa do të jetë i dobishëm serveri për lojtarin. Të gjitha faqet vlerësohen sipas parametrave të mëposhtëm: ngarkesa e punës, farmacia, numri i pëlqimeve. Si dhe topa shtesë në vlerësimin e faqes shtohen për përshkrimin.

SQ
×
Ju gjetët një gabim
Ofroni opsionin tuaj të duhur
Tregoni me kërkesën tuaj e-mail
Derdh
Anulim
Stop war in Ukraine