Menu

CS 2 serverë

Shijoni përvojën me më të mirët Counter Strike 2 - Platforma jonë e monitorimit ju lejon të zbuloni me lehtësi serverin ideal për një lojë pa probleme të Counter Strike 2 Përmes mjeteve tona të përparuara të filtrimit dhe klasifikimit. Me më të mirët CS 2 serverë Në dispozicion, ju mund të jeni të sigurt se përvoja juaj e lojrave do të jetë gjithmonë në nivelin më të lartë.

Counter Strike 2
Vendi
Hartë
1v1aim_map_longdustversion_d35hp_235hp_ringnvmaim_ag_texture2aim_allpistols_s2aim_ancientaim_crazyjumpaim_furiouz_s2aim_glockonaim_mapaim_map_s2aim_map_s2raim_redlineaim_redline_s2aim_shaftaim_warmup_woodwallsam_aztec2_cybershokeam_must2_cybershokeam_ramps_cybershokeawp_crates_finishedawp_indiaawp_lego_2awp_lego_2_colorawp_lego_2_cs2awp_lego_2_ggawp_lego_2_winterawp_lego_brokedawp_lego_ultimateawp_orangebahtisikikpiyade2bhop_1n5an3bhop_98syncbhop_arcturusbhop_bridge_cybershokebhop_emevaelx3bhop_grigio_cybershokebhop_inline_rbhop_koreiskoe_gbhop_leafbhop_lego_rnm_rbhop_masyunyabhop_moonlightbhop_moonlight_cybershokebhop_omnitopiabhop_teti_rbhop_woodenxdcago_plazacs2warmup_refragcs_italycs_officede_ancientde_anubisde_drachenschanzede_dust2de_infernode_miragede_nukede_overpassde_ransackedde_sakurade_tirgode_vertigoduels_mirage_1x1Dust 2 Dust 2 • PUBLICDust2Dust2 CS2w Publicfy_desertfy_iceworld_y0fy_pool_dayjb_electric_razor_cs2knife_angelsfightkz_grassworldkz_igneouskz_leto_v2kz_phamouskz_summercliff2_gomg_alley_course_reskinmg_alley_course_v2mg_lego_multigames_r1c1mg_n64_goldeneyemg_skeet_multigames_v7PUBLICscoutknife_random_gm_cs2surf_beginnersurf_kitsunesurf_mesa_revosurf_nyxsurf_rebel_resistance_cs2surf_rgbsurf_ski_2surf_ski_2 • PUBLICsurf_ski_2_kitsunesurf_utopia_njvsurf_voidvnl_rc_genesisze_jurassicpark_pze_surf_gypt_p
Emër
Adresa
Hartë
Lojtarë
Votim
Vlerësim
[BG] NOLAG-CS | CS2 Public #1 KlasikRastePa lëshuesVaniljeNë publik
45.144.155.107:27015
de_vertigo 0/32
★ [EU] | 1v1/2v2/3v3 | Rank | Custom Aim Map PvpDuelNë publik
tirgo.ggwp.cc:26563
de_tirgo 0/8
CSX.PLAY-CS.COM#CLASSIC 2023 LiçensëKlasikPvpVaniljeNë publik
178.33.35.27:27015
de_dust2 21/32 493
XPLAY.GG • CS2 DM FFA #16 • [DE] LiçensëKlasikPvpAnti-spamPa lëshuesPa regjistrimNgjarjeVanilje
5.9.145.87:27027
de_anubis 16/64 462
XPLAY.GG • CS2 DM FFA #62 • [US] LiçensëKlasikPvpAnti-spamPa lëshuesPa regjistrimNgjarjeVanilje
147.135.31.104:27020
de_overpass 16/64 462
[EU] Ekip 667 - CS2 Surf | Timer | Easy KlasikRezultatPa PVPShfletim
51.210.223.126:27019
surf_mesa_revo 7/20 462
PsychoTraining CS2 Deathmatch DmRezultatPistol DMPistoletë
176.12.1.81:27016
de_inferno 16/22 460
★ [ESP/EU] | BLACKBØX | AWP ONLY MAPS DmNë publik
82.223.49.142:28015
awp_lego_2_cs2 6/32 459
★ [ESP/EU] | BLACKBØX | ALL MAPS | DEATHMATCH DmNë publik
82.223.49.142:27015
de_mirage 10/40 455
Chumackiy | Public LiçensëKlasikPvpPa lëshuesNgjarjeDuel
91.211.118.147:27118
de_mirage 1/14 444
BRUTALCI.INFO [MIRAGE ONLY] !ws !knife ★ CS2 ★ VaniljeNë publik
185.119.91.244:27019
de_mirage 2/30 436
██ CHILL.LV ✰ AIM ARENA ✰ !ws !knife LV|EE|LT|SE|F Në publikPistoletë
aim.chill.lv:27016
fy_pool_day 1/22 432
██ ★ Katujemy.eu ★ [MIRAGE #3] ⚫ SKINS/RANK PL KlasikNë publik
54.38.62.207:27015
de_mirage 1/26 431
██ CHILL.LV ✰ Public Comp ✰ !ws !knife LV|EE|LT|SE Në publik
awp.chill.lv:27015
de_dust2 1/33 430
Counter-Strike 2 Klasik
78.142.96.157:27015
de_dust2 3/64 430
ImperialCS Official CS2 Server KlasikNë publik
45.144.155.100:27018
de_dust2 6/16 425
CS2 DM #115 [NL] — CYBERSHOKE.NET (EASY)
185.130.227.219:27025
de_mirage 15/16 419
CS2 AIMDM #3 [DE] — CYBERSHOKE.NET
168.119.196.20:27032
aim_furiouz_s2 11/12 417
CS2 RETAKE CLASSIC #74 [US] — CYBERSHOKE.NET (9 SL
135.148.151.111:27038
de_mirage 8/9 414
CS2 DM #74 [FR] — CYBERSHOKE.NET (EASY)
141.95.202.28:27037
de_mirage 14/16 413
CS2 DUELS #6 [DE] — CYBERSHOKE.NET (ONLY MIRAGE)
5.9.66.207:27029
duels_mirage_1x 14/16 413
CS2 RETAKE #67 [PL] — CYBERSHOKE.NET (7 SLOTS)
57.128.193.25:27040
de_mirage 6/7 411
CS2 RETAKE #269 [CA] — CYBERSHOKE.NET (7 SLOTS)
15.235.112.43:27035
de_inferno 6/7 411
CS2 DM #37 [FI] — CYBERSHOKE.NET (EASY)
135.181.58.32:27041
de_mirage 13/16 406
CS2 DM #100 [DE] — CYBERSHOKE.NET (EASY)
162.55.2.53:27032
de_mirage 13/16 406
CS2 DM #119 [US] — CYBERSHOKE.NET (EASY)
139.60.161.109:27025
de_mirage 13/16 406
CSPORTAL.sk | DM FFA [!knife !ws !gloves !stickers
46.227.176.4:27022
de_mirage 14/18 405
[FR] GmServ > Multimaps > CS2
178.33.110.20:27015
scoutknife_rand 10/25 405
[PT] Tug4Elite CASUAL !ws !knife
185.113.141.134:27015
de_mirage 6/24 402
[NRW Fun Clan] Community Server Në publik
93.186.198.186:27015
de_dust2 10/64 401
★ [ESP/EU] | BLACKBØX | FY-AIM | CUSTOM MAPS PvpPveDmDuelNë publikPistol DMPistoletë
82.223.49.142:28500
aim_shaft 2/16 401
-Infinity- AWP SERVER HUN [SKINS, RESETSCORE, RTV, LiçensëPvpRezultatAnti-spamRasteNgjarjeVaniljeHardcoreAWPAWP DMBHOP Arenë
213.181.206.81:23000
aim_crazyjump 3/22 401
CS2 Cyberligue PvpVanilje
cyberligue.cs-go.fr:27015
de_nuke 2/13 400
CS2 AWPDM #1 [DE] — CYBERSHOKE.NET
5.9.66.207:27051
de_dust2 13/18 397
CS2 AWPDM #6 [DE] — CYBERSHOKE.NET
5.9.66.207:27052
de_mirage 13/18 397
CS2 AWPDM #3 [DE] — CYBERSHOKE.NET
5.9.66.207:27053
de_mirage 13/18 397
CS2 AWPDM #4 [PL] — CYBERSHOKE.NET
57.128.193.25:27031
de_mirage 13/18 397
CS2 AWPDM #9 [PL] — CYBERSHOKE.NET
57.128.193.25:27032
de_mirage 13/18 397
CS2 AWPDM #5 [FR] — CYBERSHOKE.NET
37.59.29.69:27031
de_mirage 13/18 397
CS2 AWPDM #8 [FR] — CYBERSHOKE.NET
37.59.29.69:27032
de_mirage 13/18 397
CS2 AWPDM #14 [NL] — CYBERSHOKE.NET
185.130.227.219:27045
de_mirage 13/18 397

Counter Strike 2 listë e serverëve

Transformoni tuajin Counter-Strike 2 Përvoja e lojërave me Counter Strike 2 serverë - Jini të gatshëm të bashkoheni në Lidhjen e Elitës Counter-Strike 2 Lojtarët në serverët tuaj të preferuar. Sistemi ynë i monitorimit pastron me zell nëpër mijëra opsione në internet, duke zgjedhur qershinë vetëm më të jashtëzakonshmet për zgjedhjen tuaj. Zgjidhni serverin tuaj të dëshiruar, fitoni adresën e tij dhe shtrëngoni veten për ngazëllim pa ndalesë.


Gjeni perfektin Counter Strike 2 Serveri që i përshtatet preferencave tuaja pa mundim, falë sistemit tonë të kërkimit miqësor për përdoruesit. CS2 Lista e serverëve ju lejon të filtroni sipas vendit, numërimit të lojtarëve, aktivitetit dhe më shumë. Qëndroni përpara kurbës me monitorimin tonë në kohë reale, duke siguruar që gjithmonë të keni informacionin më të fundit në majë të gishtave.


Ngrini tuajin Counter Strike 2 Përvoja e lojrave duke shtuar serverin tuaj në sistemin tonë të monitorimit dhe Counter Strike 2 listë e serverëve. Ndani faqen tuaj të serverit me lojtarët e tjerë, të plotë me informacione gjithëpërfshirëse dhe një dhomë bisede të lojtarëve. Amplifikoni dukshmërinë e serverit tuaj me shërbimet tona të promovimit, duke tërhequr edhe më shumë lojtarë nga vizitorët tanë të faqes në internet. Përgatituni për një përvojë të paharrueshme të lojrave!

SQ
×
Ju gjetët një gabim
Ofroni opsionin tuaj të duhur
Tregoni me kërkesën tuaj e-mail
Derdh
Anulim