Menu

Server ARK

Serverët më të mirë ARK , me mbijetesë në botën e dinosaurëve. Një përzgjedhje e madhe e serverëve të pjerrët ARK: Survival Evolved për çdo shije. Me ndihmën e filtrave do të gjeni lehtësisht një të përshtatshme për veten tuaj ARK server . Nga vlerësimi në monitorim dhe pëlqime të përdoruesve të tjerë, ju mund të vlerësoni dhe të zgjidhni serverin më të mirë për lojën në ARK. Për të thjeshtuar kërkimin për ju në monitorim, vendet e para gjithmonë zënë më të mirat server ARK: Survival Evolved
ARK: Survival Evolved
Vendi
Hartë
AberrationChernarus LN (URP)chernarusplusCrystalIslesCubeWorld_LightCullfield IslandDefaultde_aztecde_dust2de_miragede_overpassde_russia_2x2dod_AnzioExclusionZoneExtinctionFjordurGen2GenesisGermanygm_bigcitygm_constructgm_flatgrassgm_luigis_mansionGunSmokeHopeIsla_SpiroIsle V3LostIslandMAP-FilthMortemTupiuOceanOlympusPH Milton EstateProcedural MapRagnarokrp_bangclawrp_coruscantbelowrp_downtown_tits_v2rp_rockford_french_v3brussiaScorchedEarthShooterEntryThe Exiled LandsTheCenterTheIslandttt_67thway_v14ttt_dimmsdale_v2ttt_scarisland_b1Tunguska_pValguero_PViking_PVRisingWorldWashingtonzm_lost_relics_v2
Emër
Adresa
Hartë
Lojtarë
Votim
Vlerësim
ARKWTF.COM x5 PVP NO WIPE [EPIC-STEAM] - (v358.3)
217.66.97.19:29055
Fjordur 2/70
ARKWTF.COM x5 PVP NO WIPE [EPIC-STEAM] - (v358.3)
217.66.97.19:29011
TheIsland 0/70
ARKWTF.COM x5 PVP NO WIPE [EPIC-STEAM] - (v358.3)
217.66.97.19:27078
Gen2 1/70
GAMES.FOZZY.COM | 150 slots | PVP | The Island | U Vanilje
172.240.217.51:27015
TheIsland 1/150 438
UARK [UA] PVP/PVE-X5/6Man/Shop . START 09.03 - (v3 MbijetesëLiçensëPvpPveX5Pa një dupFillimi i KompletitRezultatKafshë shtëpiakeAnti-spamKlan
87.244.131.250:27250
Gen2 1/100 430
UARK [UA] PVP/PVE-X5/6Man/Shop . START 09.03 - (v3 MbijetesëPa një dupLiçensëPvpPveX5Fillimi i KompletitKlanNgjarje
87.244.131.250:27260
TheIsland 1/100 430
UARK [UA] PVP/PVE-X5/6Man/Shop . START 09.03 - (v3 MbijetesëPa një dupLiçensëPvpPveX5Pa regjistrimNgjarje
87.244.131.250:27410
Fjordur 1/100 430
UARK [UA] PVP/PVE-X5/6Man/Shop . START 09.03 - (v3 MbijetesëPa një dupLiçensëPvpPveX5EkonomiNgjarje
87.244.131.250:27280
Ragnarok 2/100 429
EU-PVP-Official-TheCenter362 - (v358.3) Pvp
85.190.155.80:27019
TheCenter 2/70 383
NA-PVE-Official-Valguero560 - (v358.3) Pve
85.190.158.57:27015
Valguero_P 1/70 381
EU-PVP-Official-TheIsland5 - (v358.3) Pvp
85.190.155.35:27015
TheIsland 1/70 381
ARKWTF.COM x5 PVP NO WIPE [EPIC-STEAM] - (v358.3)
217.66.97.19:29020
TheCenter 2/70 371
[In-Match] OfficialSotf12v2-i-0412827bf022d0cf4 -
54.229.247.220:7777
TheIsland 29/85 354
[EU] ARKADIA - PvPvE Cluster X5 - Ragnarok - (v357
play.arkadia.wtf:7574
Ragnarok 9/69 333
420 ARK Cluster 9/9 Crystal Isle [30xAll+Mods,PvE]
45.35.41.50:27026
CrystalIsles 9/100 329
ARKWTF.COM x5 PVP NO WIPE [EPIC-STEAM] - (v358.3)
217.66.97.19:29012
Ragnarok 2/70 329
[EU] ARKADIA - PvPvE Cluster X5 - The Center - (v3
play.arkadia.wtf:7472
TheCenter 5/69 327
NA-PVP-Ragnarok-CrossArk9 - (v358.3)
85.190.157.168:7779
Ragnarok 1/70 326
ARKWTF.COM x5 PVP NO WIPE [EPIC-STEAM] - (v358.3)
217.66.97.19:8890
Ragnarok 2/70 324
[EU] ARKADIA - PvPvE Cluster X5 - Valguero - (v358
play.arkadia.wtf:7768
Valguero_P 2/69 323
[EU] ARKADIA - PvPvE Cluster X5 - The Island - (v3
play.arkadia.wtf:7971
TheIsland 1/69 321
GAMES.FOZZY.COM | 150 slots | PVP | The Island | N Vanilje
23.109.60.18:27015
TheIsland 0/150 287
EU H-25 T-10 XP-10 Stack NoMods NoClaster - (v357. MbijetesëLiçensëPvpX5Pa donat
185.250.250.57:7777
TheIsland 0/50 285
UARK [UA] PVP/PVE-X5/6Man/Shop . START 09.03 - (v3 MbijetesëPa një dupPvpPveX5Pa një dupKafshë shtëpiakeEkonomi
87.244.131.250:27230
Extinction 0/100 279
UARK [UA] PVP/PVE-X5/6Man/Shop . START 09.03 - (v3 MbijetesëPa një dupPvpPveX5Pa një dupNgjarje
87.244.131.250:27300
Valguero_P 0/100 279
UARK [UA] PVP/PVE-X5/6Man/Shop . START 09.03 - (v3 MbijetesëPvpPveX5KlanNgjarje
87.244.131.250:27290
ScorchedEarth 0/100 279
UARK [UA] PVP/PVE-X5/6Man/Shop . START 09.03 - (v3 MbijetesëPa një dupPvpPveX5Ngjarje
87.244.131.250:27220
CrystalIsles 0/100 279
UARK [UA] PVP/PVE-X5/6Man/Shop . START 09.03 - (v3 MbijetesëLiçensëPvpPveX5Ngjarje
87.244.131.250:27270
LostIsland 0/100 279
ark.rxy.by PvP x5 [Cluster] - (v358.3) MbijetesëPa një dupLiçensëKlasikPvpPveX5Pa një dupPa donat
185.66.69.105:7811
Extinction 0/70 275
ark.rxy.by PvP x5 [Cluster] - (v358.3) Pa një dupLiçensëKlasikX5
185.66.69.105:7821
Genesis 0/70 275
ark.rxy.by PvP x5 [Cluster] - (v358.3) MbijetesëPa një dupLiçensëKlasik
185.66.69.105:7831
Ragnarok 0/70 275
#6 [RU/UA] WARZONE x10 CROSSPLAY Shop/Cluster PVE MbijetesëPa një dupLiçensëKlasikPveX5X10Fillimi i KompletitRezultat
185.189.255.229:27230
CrystalIsles 2/70 241
#2 AngryDodo Ragnarok x3.5 PvP - (v357.18) MbijetesëLiçensëPvpX5X10RezultatDonat
88.86.193.60:27016
Ragnarok 2/70 240
UARK [UA] PVP/PVE-X5/6Man/Shop . START 09.03 - (v3 MbijetesëPa një dupPvpPveX5KlanNgjarje
87.244.131.250:27200
Aberration 0/100 239
UARK [UA] PVP/PVE-X5/6Man/Shop . START 09.03 - (v3 MbijetesëKlasikPvpPveX5Ngjarje
87.244.131.250:27240
Genesis 0/100 239
ARK24MAX-04 [x100/Clst] - (v358.3) MbijetesëPvpX100Fillimi i Kompletit
ark.24max.ru:27400
Ragnarok 1/70 238
#1 AngryDodo Island x3.5 PvP - (v357.18) MbijetesëLiçensëPvpX5X10RezultatDonat
88.86.193.60:27015
TheIsland 1/70 238
[GER] Ela's Hexenkessel-C - (v357.18) Pvp
89.163.193.104:27015
CrystalIsles 0/10 235
ark.rxy.by PvP x5 [Cluster] - (v358.3) MbijetesëPa një dupLiçensëKlasik
185.66.69.105:7871
Valguero_P 0/70 235
ark.rxy.by PvP x5 [Cluster] - (v358.3) MbijetesëPa një dupLiçensëKlasik
185.66.69.105:7881
CrystalIsles 0/70 235
[GER] Ela's Hexenkessel-C - (v357.18) Luan rol
89.163.193.104:27015
CrystalIsles 0/10 230

Monitorimi i serverit ARK

Këtu janë mbledhur si të njohura server ARK Survival Evolved , dhe serverë të rinj por premtues që meritojnë vëmendjen tuaj. Monitorimi i serverit ARK Disa herë në orë azhurnon informacionin dhe vlerësimin e të gjithë serverëve ARK. Shërbimi ka të gjitha funksionet më të nevojshme të renditjes dhe filtrimit për të kërkuar më të mirën server ARK

Monitorimi i serverit ARK Do të ndihmojë pronarët e projekteve të gjejnë më shumë lojtarë në serverin e tyre. Duke shtuar një përshkrim të plotë dhe etiketat që korrespondojnë me tuajin server ARK , ju do t'i ndihmoni lojtarët të gjejnë serverin tuaj më shpejt.

Në serverët e lojës ARK: Survival Evolved do të duhet të mbijetosh në botën mizore të dinosaurëve. Për të mbijetuar në ishull ARK do të duhet të: Djemët e Dinosaurëve, Burimet e Minave, Artizanati, etj. Kjo lojë jo vetëm që ka një grafikë të bukur, por edhe një proces unik lojrash.

Loja ka më shumë se 70 lloje të dinosaurëve të të cilave mund të zbuten dhe zhvillohen. Gjithashtu në serverët ARK Ju mund të ndërtoni bravë me të vërtetë të mëdha. Dhe krijoni fisin tuaj me të cilin do të mbijetoni së bashku.
SQ
×
Ju gjetët një gabim
Ofroni opsionin tuaj të duhur
Tregoni me kërkesën tuaj e-mail
Derdh
Anulim
Stop war in Ukraine