Menu
Emër
Adresa
Hartë
Lojtarë
Votim
Vlerësim
[RP] Ciudad Latina | ЎMas de tres aсos en SA-MP!
51.222.22.65:7777
Espaсol / Spani 38/200
████ ★ Katujemy.eu ★ [3 MAPS] ⚫ SKINS/KNIFE/GLOVE
54.38.132.172:27015
de_ancient 11/25
OLDSCHOOL GunGame server [EU] [CS2]
cs2.oldschoolcs2.com:26685
aim_woods 0/20
ARKWTF.COM x5 [EPIC-STEAM][ANTI DUP][SmallTribes]
217.66.97.19:29055
Fjordur 5/70
Vimo.lt [JAILBREAK] - dev
cs.vimo.lt:27018
jb_spy_vs_spy_f 0/32
Vimo.lt [1V1 ARENA] - beta
cs.vimo.lt:27017
aim_redline_fp 0/32
Vimo.lt [DEAGLE ONLY]
cs.vimo.lt:27019
fy_pool_day 5/32
BRABUS-GAMING|#PUB #FreePalestine
51.89.78.39:27015
de_dust2 47/100
CS.XPRO.RO | LEAGUECS | VOICE | 18+
5.252.100.156:27015
de_dust 47/100
Zm.Legionarii.Ro ZOMBIE PLAGUE APOCALYPSE XP VIP E
146.59.232.150:27015
zm_adytzasfantu 3/32
★ [EU] | 1v1/2v2/3v3 | Rank | Custom Aim Map
tirgo.ggwp.cc:26563
de_tirgo 3/8
Vimo.lt [AWP ONLY]
cs.vimo.lt:27020
awp_lego_2 14/32
Vimo.lt [PUBLIC]
cs.vimo.lt:27015
de_inferno 17/32
Vimo.lt [SURF COMBAT]
cs.vimo.lt:27025
surf_ski_2 0/32
Vimo.lt [FUN]
cs.vimo.lt:27024
mg_sonic_course 3/32
[1000FPS] overDose | Revive + VIP
144.91.123.50:27015
de_assault_city 2/32
[#1] IMPROVED | PROJECT [UA]
91.211.118.90:27076
awp_lego_2 6/25
~~ДОБРОВЛЯНИ UA~~
91.211.118.49:27045
cs_estate 0/10
GAMEHOST.COM.UA | 1.6 | NEW SERVER
91.211.118.90:27018
de_forge 0/10
ARKWTF.COM x5 [EPIC-STEAM][ANTI DUP][SmallTribes]
217.66.97.19:29011
TheIsland 29/70
ARKWTF.COM x5 [EPIC-STEAM][ANTI DUP][SmallTribes]
217.66.97.19:27078
Gen2 9/70
Global Gaming Nis
95.214.180.195:27015
de_dust2 31/32 524
[BG] NOLAG-CS | CS2 Public #1
45.144.155.107:27015
de_mirage 24/33 517
[ZOMBIES]+[CSO MOD] [#1] CSOMOD.COM [since 2012]
135.125.249.130:27015
zm_deko_csf 27/32 511
BRUTALCI.info [MIRAGE ONLY]
185.119.91.244:27019
de_mirage 25/32 508
NGNW.PL | ONLY MIRAGE | SKINY | RANK | RANGI | VIP
51.68.135.106:27015
de_mirage 14/21 505
Squid Game A®ENA [WiN or Die]
91.211.118.44:27015
de_dust2 21/32 504
Bio.LeagueCs.Ro - Biohazard v4.4 [NEW VERSION]
Bio.LeagueCs.Ro:27015
zm_dust2 47/100 497
▰ StayFragged.cz | Only Mirage • [CZ,SK,EU,WS,KNIF
82.208.17.105:27664
de_mirage 14/22 493
#1 AKA.LEAGUECS.RO # TOP 3 # ADMIN # CLASIC
93.114.82.14:27015
de_dust2x2 47/100 486
█ |UA| Укpaїнcький пaблiк [CSS_UA] 18+ [CS:GO]█
91.211.118.88:27029
de_frost 17/33 485
Emirates-KiNGS 亗 ||͇̿P͇̿U͇̿B͇̿L͇̿I͇̿C͇̿| ✪
51.38.60.53:27015
de_dust2 47/100 485
Vertical Gaming | Retakes! [CS2]
103.151.111.43:27015
de_vertigo 6/10 485
FRIENDS.FANMIX.RO | FREE VIP ALL TIME
friends.fanmix.ro:27015
de_dust2 47/100 484
MOVED TO: 185.198.27.236
93.114.82.57:27015
fy_snow 47/100 484
.:: Illusion GaminG ::. ツ Macedonia ツ
94.156.144.45:27015
cs_assault 47/100 483
RESPAWN.CSDARK.RO
89.40.105.166:27015
de_dust2 18/32 483
OutStanding | Hs Only CSDM #Sounds Qs
91.121.145.85:27459
de_dust2 31/32 482
ESPORTS GAMING 亗 | HostIplayKS.Com
95.214.180.196:27015
de_mirage 23/44 479
MSDGAMES.LV WAR3FT / GUNGAME
gg.msdgames.lv:27015
gg_amelos 13/32 478

Monitorimi i serverëve të lojës

Përshëndetje për ju përdorues i dashur në faqen e internetit të Dixrix!

Këtu do të gjeni shumë nga serverët më të njohur të lojës: kundër goditjes, Minecraft, Rust, Samp, Ark. Sipas vlerësimit dhe rishikimeve, ju mund të zgjidhni një server të mirë me administratorë të përgjegjshëm. Dhe pas lojës, mos harroni të votoni për serverin dhe të lini një përmbledhje!

Monitorimi i serverëve të lojës Dixrix, do t'ju ndihmojë të zgjidhni një server me mbijetesë me të vërtetë hardcore ose një revole me një ekip të gatshëm për të fituar. Një bazë e madhe e serverëve që plotësohet vazhdimisht dhe gjithashtu rimbushja e re e lojërave nuk do t'ju lejojë të mërziteni.


Promovimi i serverëve të lojës

Nëse dëshironi të merrni një fluks të përdoruesve në serverin tuaj të lojrave, thjesht shtojeni atë në katalogun e serverit Dixrix dhe përdorni shërbime të paguara.

Pozicionet e para në krye të serverëve të lojës, si dhe lëshimi i ngjyrave do t'ju sjellin shumë lojëra në server.


SQ
×
Ju gjetët një gabim
Ofroni opsionin tuaj të duhur
Tregoni me kërkesën tuaj e-mail
Derdh
Anulim