Мени
Сите игри

  UIF - United Islands Freeroam Сервер SAMP

SAMPSAMP
SAMP
Играчи: 319/500
Host/IP:Port
play.uifserver.net:7776
Мапа
English
Мауд
UIF Freeroam
Статус
Online
Рејтинг
244
Гласање
Позиција
200/12682
Земјата
Франција
Ажурирано
20:37:02 2022.12.04
Додадено
19:30:51 2018.12.28
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine