Мени
Сите игри

Сервер SAMP 12143 SA-MP Server

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
SAMPSAMP
SAMP
Host/IP:Port
87.255.194.143:7020
Мауд
« Project »
Статус
Offline
Рејтинг
20
Гласање
Позиција
7344/13878
Земјата
Казахстан
Ажурирано
03:29:01 2022.11.20
Додадено
21:16:19 2022.08.21
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 1 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine