Мени
Сите игри

SAMP|Arizona-Arm | Mobile Сервер SAMP

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
SAMPSAMP
SAMP
Host/IP:Port
141.95.86.125:1579
Мапа
Russian
Мауд
Android | PC
Статус
Offline
Играта
ЛиценцаX2X3ПиратскиБез фрлачЕкономијаБесплатен административен панелИграње на улогаПотрагиРезултатРаботаГрадови
Рејтинг
87
Гласање
Позиција
3933/12681
Земјата
Германија
Ажурирано
03:31:09 2022.11.21
Додадено
01:45:52 2022.08.09
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine