Мени
Сите игри

« Heavily Role Play » | Тестовый сервер Сервер SAMP

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
SAMPSAMP
SAMP
Host/IP:Port
54.36.150.219:1567
Мапа
Russian
Мауд
• H-RP | VER: 0.2.3 •
Статус
Offline
Играта
ЛиценцаКласиченПВПPVEX2X3X10X50X100ПиратскиRpgДМTDMЛебдатТрикx20РУНКЕРБез фрлачБез ПВПДонатБез ДонатБез приватностКлановиЗатворЛетајСвадбиЕкономијаБесплатен административен панелБез да се регистриратеНастаниИграње на улогаГрифАнархијаВанилаНарутоБез антитиПотрагиХардкорДуелПривитПаркурРезултатМиленичињаРаботаМагијаСлучаиГрадовиВампиризам
Рејтинг
85
Гласање
Позиција
4563/13863
Земјата
Франција
Ажурирано
05:04:01 2022.07.19
Додадено
15:38:48 2022.06.26
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 2 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine