Мени

Сервер SAMP

Следење на најдобрите сервери GTA SAMP. На најпопуларните сервери SAMP Findе најдете незаборавни авантури и ќе можете да достигнете невидени височини. Сервер SAMP Тие ќе ви дадат можност да се фрлите во животот за кој сонувате.

SAMP
Земјата
Мапа
#Hindi #English$$$ KING $$$-.RusAlien CityAllAll Welcome!AnderiusArabic/EnglishArena 14Arena 16Arizona SupremeArizona-Rp RussiaArm/RusArmeniaArmenianBahasa IndonesiaBalkanskiBanglishBearEyeBigHost.OrgBlack RussiaBrasil - PortuguesBrasil - Portugues PT/BRBrasil - PT BRBrasil RP BR/PTBrasil RPG BR/PTBrasil RPG [PT]BRBrasil | Portugues PT-BRBrasil | Portugues [PT/BR]Brasil/PT RP/RPBrasilRPG | PT-BRBulgarianCriminal RussiaCRMPCZ-SK-ENCzech Slovak English SKCzech/SlovakCzech/Slovak/English/SKDeutsch/Germandoome.orgDRAGONHOST.ruENEN/DE/RU/FR/SP/ES/CROen/es/pt/ruEN/RU/ESEN/RUS/BRENG - PT BR - ESPENG | RUENG/ESP/PT/BRENG/FR/ARENG/POL/GER/FRA/RUSENG/RU/ESENG/RUS/POR/SPAEnglishEnglish - EspaсolENGLISH / BRASILEnglish / Espanol / PT / RussiEnglish ONLY!English SpanishEnglish, HebrewEnglish/EspaпїЅolEnglish/Espaсol (EN/ES/BR/RU)English/FARSI/AllEnglish/FilipinoEnglish/HindiEnglish/IndonesiaEnglish/ItalianEnglish/MalayalamEnglish/MalaysiaEnglish/OthersEnglish/PolishEnglish/RomanaEnglish/RussiaEnglish/RussianEnglish/Russian/FrenchEnglish/TagalogENG|RUSEsp/Eng/Brazil/RussiaEspaпїЅol/SpanishEspaсolEspaсol - Latino - FreeroamEspaсol - LSEspaсol - SpanishEspaсol - Vice CityEspaсol / LatinoEspaсol / Latino / EnglishEspaсol / SpanishEspaсol SpanishEspaсol/EnglishEspaсol/LatinoEspaсol/SpanishFA/ENfb.com/rgvn2209Filipino/EnglishFox StateFranзaisGeorgianGermanGerman / DeutschGerman/EnglishGM: En/Ger Staff: 11 LanguagesGTA Japan/RussiaGTA-MP,PP.UAGTA-MP.PP,UAGTA-MP.PP.UAHindi/Englishhos7.ruhostgta.ruHR/BIH/SRBHungarian,magyarIndonesiaIndonesia/ EnglishItalianoLatvianLatvian / RussianLietuviulietuviu k.lietuviшLithuanianLobbyMALAY | ENGLISHMalayalamMax_PayneMaze-Hostmedieval-rp.netMultilanguageNice HostNo matterOld CountryPersian/FarsiPersian\EnglishPL/ENG/ESP/POLPL/POLSKI/PolishPolski | Polish | PLPolski/DM/Party/FRPOLSKI/PL/ENG/PL/RUS/EU/DEPolski/PL/PolishPortuguesPortugues - BrasilPortugues - Brasil (PT-BR)Portugues BRPortugues PT-BR | BrasilPortugues | BrasilPortuguГЄs Brasil - PTPortuguкs - BrasilPortuguкs - Brasil (PT-BR)Portuguкs - Brasil PT - BRPortuguкs PT/BRPortuguкs | BrasilPowered by Royal-Host.RuPT | BR | MZ | CV | A0PT | BR | MZ | CV | AOPT-BRPT-BR BrasilPT-BR Portuguкs do BrasilPT-BR | BrasilPT-BR | Brasil | PortuguesPT-BRASILPT/BRPT/BR - BrasilPT/ENRO / ENRO/ENRomanaRomana / EnglishRomana/EnglishRURU ENGRU | UA | BYRU • BY • UARU/KZ/UA/AM/BYRU/KZ/UA/BYRu/UaRU/UA/KZ/BLRusRus | EngRUS • UA • ENGRUS/ENGRUS/UA/ENGRussiaRussian RussianRussian FederationRussian | EnglishRussian | PlastilinoRussian/EnglishRussian/English /langRussian/RURussian/UkraineRussian/РусскийRussian/Русский/SLSRussian/Русский/русскийRussian|UkraineRussinaRU_EN_UK_KZRU|KZ|UA|BLRsamp.ultrastunting.com:7777San AndreasShqipSkillarenicaSpanish/EnglishSteepHost.RuSunrise MapsSurvivalSveSwahiliSwedish / EnglishTagalog/EnglishTAMILTAMIL\ENGLISHTHThaiThailandToday RPTurkceTurkce/TR/Turkish/TьrkзeTurkishTurkish/TRTьrkзeTьrkзe/TurkishUkraineUkrainianUnited v1.2VietnameseYugoslaviaZOMBIE TDMZOMBIELAND!Zon.Su[PT-BR]|•• Orix State ••|  RussiaДрифт_МестаОЛДЫ ТУТ - RU/ENПЕРЕЕЗДРоссияРусский•Russia•• MALIBU SAMP •• RUSSIA •• RUSSIAN •• SAMP MOBILE •• TikTok SAMP •• ЗОМБИ •• МАРОДЁРЫ ••:Russian:••Nostolgia••RUS|UKR|ENG|ESP••• Blood Andreas •• PL|Polish•• РОССИЯ ••
Име
Адресата
Мапа
Играчи
Гласање
Рејтинг
AdrenalineX Racing(RACE) since 2008 Лебдат
152.228.156.129:7777
en/es/pt/ru 1/64 303
..::[RP]GameWorld::.. [CLASSIC] (RUS) (x2) Играње на улога
s1.rp.gw:7777
Russian 46/1000 302
CrimeGTA: Los Santos ЛиценцаКласиченРезултатАнтиспамРаботаГрадовиДонатСвадбиЕкономијаНастаниИграње на улога
rp-crimegta.ru:7777
Русский 21/992 299
Los Santos Streets Roleplay Играње на улога
168.119.89.117:10449
ENG/FR/AR 11/100 296
Romania eXtreme Stunt | Let's Play! ДМТрикКлановиЗатворНастаниДуелПаркур
188.212.100.118:7777
Romana/English 1/100 288
Politen Role Play Играње на улога
193.70.96.16:1130
0/100 287
SA-MP.LV RP | RolePlay ЛиценцаRpgРезултатАнтиспамРаботаГрадовиЕкономијаИграње на улогаПотраги
195.3.145.192:7777
Latvian 0/200 287
Arizona Role Play | Tucson
185.169.134.4:7777
Russian 996/1000 285
Arizona Role Play | Devil | NEW YEAR 2023! КласиченX2X3ДонатИграње на улога
146.59.56.20:7777
Russian 0/111 285
Arizona Role Play | Yuma
185.169.134.107:7777
Russian 999/1000 285
Arizona Role Play | Red-Rock
185.169.134.61:7777
Russian 997/1000 280
Arizona Role Play | SaintRose
185.169.134.5:7777
Russian 971/1000 277
Arizona Role Play | Mesa
185.169.134.59:7777
Russian 948/1000 275
Arizona Role Play | Casa-Grande
80.66.82.188:7777
Russian 952/1000 275
Arizona Role Play | Vice City
80.66.82.147:7777
Russian 656/700 274
Arizona Role Play | Phoenix
185.169.134.3:7777
Russian 925/1000 273
Arizona Role Play | Surprise
185.169.134.109:7777
Russian 928/1000 273
Arizona RP | Brainburg | X4 Payday!
185.169.134.45:7777
Russian 913/1000 271
Arizona RP | Show-Low | X4 Payday!
80.66.82.190:7777
Russian 891/1000 269
Arizona Role Play | Scottdale
185.169.134.43:7777
Russian 855/1000 266
Arizona Role Play | Kingman
185.169.134.172:7777
Russian 849/1000 265
Arizona RP | Queen-Creek | X4 Payday!
80.66.82.200:7777
Russian 849/1000 265
Arizona Role Play | Prescott
185.169.134.166:7777
Russian 843/1000 264
Arizona Role Play | Payson
185.169.134.174:7777
Russian 833/1000 263
Arizona Role Play | Gilbert
80.66.82.191:7777
Russian 827/1000 263
• DayZ Mobile | Beta-Test •
91.121.43.38:7777
Russian 33/40 263
Arizona Role Play | Winslow
185.169.134.173:7777
Russian 820/1000 262
Arizona Role Play | Chandler
185.169.134.44:7777
Russian 799/1000 260
Arizona Role Play | Glendale
185.169.134.171:7777
Russian 797/1000 260
Arizona Role Play | Sedona
80.66.82.144:7777
Russian 798/1000 260
Arizona Role Play | Sun-City
80.66.82.159:7777
Russian 794/1000 259
Arizona Role Play | Page
80.66.82.168:7777
Russian 776/1000 258
Rodina RP | Центральный округ
185.169.134.163:7777
Russian 761/1000 256
Rodina RP | Северный округ
185.169.134.62:8904
Russian 724/1000 252
Aqua RolePlay / Бонусы каждый час / x3 ЛиценцаКласиченRpgИграње на улогаХардкор
51.91.91.113:7777
Russian 4/100 251
JoinT We3D RpgДМКлановиБесплатен административен панелИграње на улогаПотраги
188.212.102.129:7777
RO/EN 2/75 250
UIF - United Islands Freeroam
play.uifserver.net:7776
English 343/500 249
Evolve-Rp.Ru | Server: Saint-Louis | Client: 0.3.7
185.169.134.67:7777
Russian 647/1000 245
Rodina RP | Южный округ
185.169.134.60:8904
Russian 640/1000 244
[ENG] Welcome to Los Santos 2 - GTA-MP.CZ
51.254.21.27:7777
English 230/400 238
[ENG] Welcome to Los Santos 2 - GTA-MP.CZ
178.32.234.16:7777
English 233/400 238

Следење на серверот SAMP

Сервер SAMP Тие ќе ви овозможат да живеете поинаков живот и да ги отелотворуваат вашите соништа. Купете куќи, питфорк, ресторани, скапи автомобили.
На сервери SAMP Можете да започнете со обичен таксист или да купите бар или ресторан и да го развивате вашиот бизнис. Па, ако здодевниот живот не е за вас, тогаш секогаш можете да се приклучите на бандата, да ја проширите сферата на влијанието на групата, да воспоставите свои правила и закони на улиците на градот.
Но, ова не е сè, можете да бидете новинар, граѓа, полиција, воена, добро, воопшто, секој зависи од серверот. На веб -страницата Dixrix ќе најдете многу сервери GTA SAMP , со помош на филтри, ќе земете идеално за себе Сервер SAMP

MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine