Мени
Сите игри

MEGA RUST XP x10 MAX2 Сервер Rust

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
RustRust
Rust
Host/IP:Port
bandrust.servegame.com:28015
Мапа
Procedural Map
Статус
Offline
Играта
ПВПX2X3X5X10TpСолоПочеток на комплетотПленМакс 1Макс 2Макс 3ОтстранетеОстатокx20ЕкономијаБез да се регистриратеНастаниПотрагиРезултатРабота
Рејтинг
127
Гласање
Позиција
2606/12681
Земјата
Белорусија
Ажурирано
04:52:01 2022.04.21
Додадено
23:45:35 2021.11.20

Опис

BAND RUST x10 SOLO MAX3 PVP SKIN EVENT MISSION

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine