Мени
Сите игри

(RU) Full PvE (NoRaid/NoKill|Raidable Base|Convoy|Zombie) Сервер Rust

RustRust
Rust
Играчи: 15/100
Host/IP:Port
185.66.84.233:35000
Мапа
Procedural Map
Статус
Online
Играта
ВыживаниеЛицензияPVPX2X3TPКит стартLootMax 5RemoveSCRAPКланыЭкономикаИвентыКвестыМагазинКейсыГорода
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1679/12606
Земјата
Русија
Ажурирано
15:04:02 2022.09.30
Додадено
11:12:23 2020.06.10
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

FRIENDS | KIT | SHOP | PASS | CRAFT | TP | UP | BARREN

♦ Рейты добычи ресурсов x2/x3
♦ Внутриигровой мини магазин /shop
♦ Улучшенный лут, друзья (ff) и многое другое!

Группа вк: vk.com/perfectrust_ru
Донат магазин: perfectrust.ru

Тие играат сега
melina
jeana
golda
pia
lawerence
roma
dale
christi
sarina
jami
jesse
peg
mignon
carley
meg
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine