Мени
Сите игри

[TEST] <<< MAGIC ISLAND >>> POLIGON Сервер Rust

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
RustRust
Rust
Host/IP:Port
185.189.255.19:35300
Мапа
Procedural Map
Статус
Offline
Играта
ВыживаниеБез дюпаЛицензияPVPX2ПиратскиеTPКит стартMax 2ДонатИвентыМагазин
Рејтинг
137
Гласање
Позиција
2825/12612
Земјата
Русија
Ажурирано
05:00:02 2022.07.16
Додадено
18:19:05 2020.04.17

Опис

Сервер FAMILY-RUST
MAX2
Активная администрация
Мощный античит и DDos защита
Увеличенные стаки ресурсов
Донат-магазин https://family.gamestores.ru
https://vk.com/familyrustru

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine