Мени
Сите игри

Ecma-Classicgameplay 14.10.22 Сервер Rust

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
RustRust
Rust
Host/IP:Port
212.22.93.118:28065
Мапа
Procedural Map
Статус
Offline
Играта
ОпстанокБез ДУПЛиценцаКласиченПВПPVEX2СолоМакс 3ОстатокДонатНастаниХардкорДуелРезултат
Рејтинг
0
Гласање
Позиција
11838/12681
Земјата
Русија
Ажурирано
03:05:01 2022.10.31
Додадено
16:17:17 2020.02.25

Опис

*************Apple World***************
✅ Европейский сервер игры RUST
✅ IP: client.connect 212.22.93.118:28065
✅ Отзывчивая администрация!
✅ Приятные люди
✅ Качественное оборудование сервера

Группа дискорда - https://discord.gg/MUWcEZ8Tt3

Заходи будет весело !!

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine