Мени
Сите игри

MILITARY [ Kits | X5 | Loot+| Clan | EVENTS | ] Wipe 19.10 Сервер Rust

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
RustRust
Rust
Host/IP:Port
51.77.185.242:2005
Мапа
Custom Map
Статус
Offline
Играта
ЛиценцаX5Макс 5Играње на улогаВанила
Рејтинг
85
Гласање
Позиција
4465/16993
Земјата
Украина
Ажурирано
04:54:01 2023.10.25
Додадено
13:15:11 2023.09.15
USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 40 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување