Мени
Сите игри

isRusty.net [NY] - 3X | Clans | Events | QuickSmelt | Kits Сервер Rust

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
RustRust
Rust
Host/IP:Port
74.91.123.29:21215
Мапа
Procedural Map
Статус
Offline
Рејтинг
20
Гласање
Позиција
8801/16892
Земјата
САД
Ажурирано
04:50:02 2022.09.15
Додадено
13:26:28 2022.08.21
USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 40 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување