Мени
Сите игри

Сервер Minecraft 9293 Hosting Craft-Hosting.ru

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
MinecraftMinecraft
Minecraft
Host/IP:Port
45.93.200.29:25590
Мапа
world
Верзија
1.12.2
Статус
Offline
Играта
ОпстанокКреативно1000 LVVБез ДУППВППиратскиПочеток на комплетотРУНКЕРБез ПВПДонатБез ДонатБез приватностКлановиХербринЗатворСвадбиЕкономијаНастаниИграње на улогаГрифАнархијаВанилаНарутоБез антитиПотрагиХардкорПривит
Мода
ДејзСталкерTaumcraftАпокалипсата на зомбиСреќен блокХитехGalacticraftМорфПаметно музирањеГосподарот на прстенитеMo'creaturesRedPowerДраконска еволуцијаМилениер
Мини-игри
Игри со гладВојни во креветSkai varsSkyblockМоб аренаЗемјотресDeathrunМистерија за убиствоВојни со јајцаБитката кај мравкитеМарио ПатиБитка на замоцитеЛакови блокови
Приклучоци
ХипселпетиUralPassportПротекција на поплавиАвто-ШахтРезултатFP помошМиленичињаРаботаМагијаСлучаиFalseBookicВампиризам
Рејтинг
107
Гласање
Позиција
8997/13862
Земјата
Русија
Ажурирано
04:03:01 2022.01.03
Додадено
16:01:47 2021.07.25

Опис

Гриферский сервер

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 2 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine