Мени
Сите игри

Сервер Minecraft 9071 Another Bungee server

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
MinecraftMinecraft
Minecraft
Host/IP:Port
45.93.200.127:25565
Мапа
BotFilter_by_vk.com/Leymooo_s
Верзија
1.17
Статус
Offline
Играта
Опстанок1000 LVVБез ДУППВПPVEБез ДУППочеток на комплетотРУНКЕРДонатКлановиЛетајЕкономијаНастаниПотрагиДуелПривит
Мода
Индустриски занаетTaumcraftGalacticraftДраконска еволуција
Приклучоци
Авто-ШахтМиленичињаМагијаСлучаиВампиризам
Рејтинг
117
Гласање
Позиција
3566/13878
Земјата
Русија
Ажурирано
12:37:01 2021.12.12
Додадено
09:05:35 2021.05.11

Опис

Сложности. Попробуй скайблок с модами. Нет лагов, тпс доступен всем. Все подробности проекта вы сможете найти на нашем сайте.
Ну а если вам лень, держите наш YouTube канал! Ссылка: https://www.youtube.com/watch?v=LNjhJllcje8

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 1 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine