Мени
Сите игри

Сервер Minecraft 7900 elUltrafMine lek!!r cLobby lek!!r fv1.1.x - 1.19.x r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
MinecraftMinecraft
Minecraft
Host/IP:Port
ultrape.ru:19132
Мапа
world
Верзија
1.1
Статус
Offline
Играта
ОпстанокПВПБез ДУППиратскиПочеток на комплетотДонатКлановиЗатворСвадбиЕкономијаБесплатен административен панелГрифДуелПривит
Мини-игри
Војни во креветКриенкаSkai varsПаркур
Приклучоци
Авто-ШахтРезултатРаботаСлучаи
Рејтинг
0
Гласање
Позиција
12909/13888
Земјата
Русија
Ажурирано
03:31:01 2022.12.14
Додадено
09:08:44 2020.12.01
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 1 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine