Мени
Сите игри

Сервер Minecraft 549 pixelplex

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
MinecraftMinecraft
Minecraft
Host/IP:Port
95.30.222.69:25321
Мапа
Waterfall_Proxy
Верзија
1.18
Статус
Offline
Рејтинг
0
Гласање
Позиција
9582/13853
Земјата
Русија
Ажурирано
03:55:02 2022.11.17
Додадено
15:11:11 2018.12.28
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 2 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine