Мени
Сите игри

MadX CUSTOM [20/24] Сервер Left 4 Dead 2

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Left 4 Dead 2Left 4 Dead 2
Left 4 Dead 2
Host/IP:Port
178.54.193.10:1403
Мапа
l4d2_BlastFurnace
Статус
Offline
Рејтинг
7
Гласање
Позиција
6695/12681
Земјата
Украина
Ажурирано
13:45:01 2021.12.12
Додадено
02:44:58 2020.02.27
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine