Мени
Сите игри

Для Своих (v34) Сервер Left 4 Dead 2

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Left 4 Dead 2Left 4 Dead 2
Left 4 Dead 2
Host/IP:Port
46.174.52.2:27246
Мапа
de_aztec
Статус
Offline
Играта
КласиченПВПPVEПиратски
Рејтинг
65
Гласање
Позиција
4399/12682
Земјата
Русија
Ажурирано
03:50:01 2022.01.10
Додадено
10:55:42 2020.01.23
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine