Мени
Сите игри

ZambiLand 13vs13 [2.1.5.5] Сервер Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2Left 4 Dead 2
Left 4 Dead 2
Играчи: 5/27
Host/IP:Port
zambiland.ddns.net:27015
Мапа
c11m4_terminal
Статус
Online
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1120/12682
Земјата
Русија
Ажурирано
11:29:02 2022.12.07
Додадено
19:33:47 2019.01.09
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
Тие играат сега
[GB]DEN
[RU]ger Z lupa
[RU]3edd
[UA]Ura
[IN]DeAdShOt
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine