Мени
Сите игри

ZOZO.GG | EXTRA REALISM #2 (EKB) Сервер Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2Left 4 Dead 2
Left 4 Dead 2
Играчи: 0/8
Host/IP:Port
78.139.77.165:27021
Мапа
c8m1_apartment
Статус
Online
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1847/12681
Земјата
Русија
Ажурирано
20:41:01 2022.11.28
Додадено
15:24:21 2022.08.14
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine