Мени
Сите игри

Underground_RP ( developing ) Сервер Garry’s Mod

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Garry’s ModGarry’s Mod
Garry’s Mod
Host/IP:Port
admin1911.cloudns.cl:27015
Мапа
rp_last_2033_an
Статус
Offline
Играта
PVPPVEБез донатаБез приватаБез регистрацииХардкорAntispam
Рејтинг
117
Гласање
Позиција
3321/12612
Земјата
Русија
Ажурирано
03:38:01 2021.12.29
Додадено
22:43:48 2020.08.14

Опис

Sandbox сервер с интересными аддонами, такими как: FA:S2, M9K, WireMod, JMod, simfphys. На сервере есть PVP/Build мод, вы можете убивать других игроков или же строить что-либо. Также, для удобства подключения и распространения у нас установлен домен вместо IP, попробуйте ввести в консоль connect admin1911.cloudns.cl:27015

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine