Мени
Сите игри

Popa krakodila Сервер Garry’s Mod

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Garry’s ModGarry’s Mod
Garry’s Mod
Host/IP:Port
82.202.249.164:28115
Мапа
Procedural Map
Статус
Offline
Играта
PVPRoleplay
Рејтинг
115
Гласање
Позиција
3715/12595
Земјата
Русија
Ажурирано
13:45:01 2021.12.12
Додадено
12:34:01 2020.02.16

Опис

TeamRP это сервер DarkRP. В нём много профессий и маленьких деталей. Если вы устали от типичных серверов DarkRP для выкачивания денег, то приходите к нам на сервер TeamRP

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 13 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine