Мени
Сите игри

CG Dev Сервер Garry’s Mod

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Garry’s ModGarry’s Mod
Garry’s Mod
Host/IP:Port
139.99.162.1:27015
Мапа
rp_cg_registan_ww3
Статус
Offline
Рејтинг
20
Гласање
Позиција
6347/12681
Земјата
Австралија
Ажурирано
04:18:06 2022.09.05
Додадено
15:17:23 2022.08.14
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine