Мени
Сите игри

Мы переехали на 46.174.54.70:11111 Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 0/10
Host/IP:Port
46.174.48.48:27285
Мапа
de_dust2
Статус
Online
Играта
ЛицензияПиратские
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1138/12612
Земјата
Русија
Ажурирано
10:32:01 2022.10.06
Додадено
22:19:43 2018.12.28
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

✓ Взрослая и адекватная администрация
✓ Стабильная работа серверов 24/7
✓ Девушкам с микрофоном ВИП СТАТУС бесплатно
✓ Голосовой чат строго с 16-ти лет
✓ Более 100 моделей оружия из Counter-Strike: Global Offensive

✓ Ежедневно с 00:00 до 07:00 по МСК для всех ВИП СТАТУС бесплатен

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine