Мени
Сите игри

КАРУСЕЛЬ | Dust II | Без VIPов | tickrate 100 Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 0/60
Host/IP:Port
195.62.52.64:27016
Мапа
de_dust2
Статус
Online
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
994/12681
Земјата
Русија
Ажурирано
09:06:01 2022.11.29
Додадено
22:19:16 2018.12.28
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine