Мени
Сите игри

|BABY'S ON FIRE| ARMAGEDDON [DM] Сервер Counter-Strike: Source

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Host/IP:Port
46.174.50.130:6666
Мапа
de_dust2
Статус
Offline
Рејтинг
0
Гласање
Позиција
11867/16927
Земјата
Русија
Ажурирано
08:12:01 2021.12.11
Додадено
22:18:29 2018.12.28
USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 40 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување