Мени
Сите игри

[CS:GO] FURIOS • Битва Скинов [18+] Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 10/32
Host/IP:Port
46.174.54.97:9797
Мапа
de_alexandra2
Статус
Online
Играта
ЛицензияClassicПиратскиеМагазинAntispam
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1832/12599
Земјата
Русија
Ажурирано
11:18:01 2022.09.28
Додадено
17:47:27 2021.02.04
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Модификация CS:GO:
Модели оружия;
Скины игроков:
Звуки;
Карты.

Тие играат сега
[240km/h]UWU
VRymer
Fr0zYY
Bakha
gili
†дима†
АПАПА
Electroniy Organizm
Apesin
zoomlima
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 13 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine