Мени
Сите игри

███ ★ DREAM ISLAND | MULTIMOD ★ [» PROPS «] ███ Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 6/45
Host/IP:Port
185.158.113.77:7777
Мапа
props_bright
Статус
Online
Играта
ClassicБез регистрацииИвенты
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1812/12602
Земјата
Русија
Ажурирано
08:05:01 2022.09.29
Додадено
10:06:54 2021.01.29
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Там много режимов
- Прятки
- Футбол
- Салки
- 35hp
- Голодные игры
- Строитель
- Захват флага
- Мини Игры
- Маньяк
- Deathmatch

Тие играат сега
csproject.ru
Pi_Drone
[NAVI]inferno/.
larik.2
[FX] Pon4ik
Pidogi
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 13 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine