Мени
Сите игри

[-GAME4EX.RU-]|ПАРАНОЙЯ+18|DM|ЗАХВАТ ФЛАГА| Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 14/64
Host/IP:Port
62.122.213.38:27015
Мапа
de_dust2_g4ex_v1
Статус
Online
Играта
ЛицензияClassicПиратскиеБесплатная админкаБез регистрации
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1783/12607
Земјата
Русија
Ажурирано
17:45:01 2022.10.01
Додадено
15:27:28 2021.01.04
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Сервер с дополнениями

Тие играат сега
Ted
Henry
Wyatt
Keith
koT:/
Skif
BalTin $ake
BoRsOk
el pro
KRUS18
HIPER PRO X
jardin
CliXxX
LUCHETEK
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine