Мени
Сите игри

[-GAME4EX.RU-]|ШИЗОФРЕНИЯ +18|PUBLIC|CS:GO| Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 25/64
Host/IP:Port
46.174.50.141:27015
Мапа
de_lake_g4ex
Статус
Online
Играта
ЛицензияClassicБесплатная админкаБез регистрацииКейсы
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1808/12599
Земјата
Русија
Ажурирано
13:02:01 2022.09.28
Додадено
15:26:27 2021.01.04
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Сервер с дополнениями

Тие играат сега
(2)GAME4EX.RU
KitagavaMarin
ak47
Kondrat74rus
Shinon
ТОРТ
Armane2234
TANKUEM
Ulik
Vasya_Voin
ZadokToP
wezzzzzy
Volgarik:)
s1mple
KRUS18
Anri
Nettori
kosovo is serbia
skov
13
(1)GAME4EX.RU
VeRa_ Обманщица
Razlyka
Сан Саныч
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 13 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine