Мени
Сите игри

★ АГРЕССОР ★ [v34] Сервер Counter-Strike: Source

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Host/IP:Port
46.174.53.34:27015
Мапа
de_dust2
Статус
Offline
Рејтинг
20
Гласање
Позиција
7114/13856
Земјата
Русија
Ажурирано
03:52:01 2022.02.07
Додадено
22:17:06 2018.12.28
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 2 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine