Мени
Сите игри

6.174.52.17:27228 Сервер Counter-Strike: Source

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Host/IP:Port
46.174.52.17:27228
Мапа
[JB] Тюрьма O.Z. [lifE in HeLL]
Статус
Offline
Играта
ЛицензияПиратскиеБез лаунчераБез PVPБез регистрации
Рејтинг
0
Гласање
Позиција
8955/12599
Земјата
Русија
Ажурирано
04:52:01 2022.09.04
Додадено
22:17:06 2018.12.28

Опис

jail

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 13 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine