Мени
Сите игри

AWP • GAMEGG.RU Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 4/20
Host/IP:Port
46.174.52.22:27201
Мапа
awp_lego_2_lite
Статус
Online
Играта
Classic
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1759/12612
Земјата
Русија
Ажурирано
00:38:02 2022.10.04
Додадено
02:42:48 2020.11.17
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Возрождение легенды, интересные плагины VIP, ADMINmenu , хорошая музыка, заходи и посмотри сам)

Тие играат сега
INTURIST
гусь
Zdarova - Cau`6aJI
K P A C U B O
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine