Мени
Сите игри

[v34] RAKUSHKA PUBLIC | ORANGE WORLD [18+] Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 14/30
Host/IP:Port
62.122.213.125:60006
Мапа
de_dust2
Статус
Online
Играта
Classic
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1711/12595
Земјата
Русија
Ажурирано
06:28:02 2022.09.26
Додадено
19:51:27 2020.05.24
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Добро пожаловать на самый неадекватный сервер с самыми адекватными админами!

Тие играат сега
Чертов_импостер
sapsan42
@ndreiKrut888
ProPidor
Губошлёп
Негроид-стероид
Душный_пидр
Еболдыш
Кому_въебать?_>.<
śātānа
STALIN 54RUS
Хвостатый_прыщ
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 13 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine