Мени
Сите игри

Карпинск Паблик [18+] 96 REGION Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Host/IP:Port
80.76.42.68:27015
Мапа
de_dust
Статус
Offline
Играта
Classic
Рејтинг
0
Гласање
Позиција
11985/12607
Земјата
Русија
Ажурирано
05:42:01 2022.10.02
Додадено
09:36:55 2020.04.06
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

СЕРВЕР ОГОНЬ

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine