Мени
Сите игри

Сервер Counter-Strike: Source 5389 Omsk ProServer |v34| FFA DeathMatch

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 2/20
Host/IP:Port
92.124.134.247:27027
Мапа
de_alexandra2
Статус
Online
Играта
Пиратски
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1313/12682
Земјата
Русија
Ажурирано
03:06:01 2022.12.05
Додадено
17:00:20 2020.03.16
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Omsk ProServer |v34| FFA DeathMatch
На этом сервере каждый сам за себя,респаун происходит в рандомном месте на карте.

Тие играат сега
CT MASTER
TT MASTER
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine