Мени
Сите игри

Сервер Counter-Strike: Source 5387 Omsk ProServer |v34| DeathMatch

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 6/32
Host/IP:Port
92.124.134.247:27019
Мапа
de_inferno
Статус
Online
Играта
ПиратскиеБесплатная админка
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1579/12606
Земјата
Русија
Ажурирано
08:36:01 2022.10.01
Додадено
16:56:09 2020.03.16
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Omsk ProServer |v34| DeathMatch
Командная игра

Тие играат сега
*RED*BULL*
K P A C U B O
THE_ROCK
Sadovnik
Zadrot =Gena=
ProKiller
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine