Мени
Сите игри

Omsk ProServer |v34| GunGame 18+ Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 0/25
Host/IP:Port
92.124.134.247:27016
Мапа
gg_querty
Статус
Online
Играта
Пиратские
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1578/12599
Земјата
Русија
Ажурирано
02:41:02 2022.09.28
Додадено
16:53:13 2020.03.16
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Omsk ProServer |v34| GunGame 18+
Придирчивая администрация,но это для вашего же блага что бы не допустить проникновения читера)

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 13 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine