Мени
Сите игри

LEBEDOWA AND MASHINA MIX [ClientMod] Сервер Counter-Strike: Source

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Host/IP:Port
109.237.109.82:27052
Мапа
de_dust2
Статус
Offline
Играта
Classic
Рејтинг
0
Гласање
Позиција
11972/12606
Земјата
Русија
Ажурирано
04:18:01 2022.09.11
Додадено
13:40:57 2020.01.19
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine