Мени
Сите игри

[1] Universe | Sakura | Mirage Only [!ws, !knife, !gloves, 128 tick] Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 0/32
Host/IP:Port
46.174.53.229:27015
Мапа
de_mirage
Статус
Online
Играта
ЛиценцаКласичен
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1267/12681
Земјата
Русија
Ажурирано
00:32:01 2022.12.02
Додадено
06:29:57 2020.01.09
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Игровой сервер SPARTA
Модели игроков\ Модели оружия
Медик \ Воскрешение союзников
Вип Gold - 7дней\45рублей

Тие играат сега
universecsgo.ru
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine