Мени
Сите игри

Сервер Counter-Strike: Source 4951 BLACK DRAGON | PUBLIC |18+

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 1/64
Host/IP:Port
46.174.54.142:27015
Мапа
de_dust2
Статус
Online
Играта
ЛицензияClassicПиратские
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1480/12613
Земјата
Русија
Ажурирано
02:58:01 2022.10.07
Додадено
11:12:03 2019.12.28
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Лучший сервер Counter-Strike: Source.

Постоянный онлайн, взрослые Админы, позитивное настроение.

Вступай в нашу группу Вконтакте, общайся с участниками, и будь в курсе всех новостей игрового мира !

Тие играат сега
ЧеБуРаТоР
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine