Мени
Сите игри

★ РОЖДЕННЫЕ В СССР ★ Сервер Counter-Strike: Source

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Host/IP:Port
46.174.50.192:27777
Мапа
de_dust2
Статус
Offline
Рејтинг
20
Гласање
Позиција
6454/12612
Земјата
Русија
Ажурирано
05:07:01 2022.04.08
Додадено
14:53:27 2018.12.24
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine